Darmowe gry online

Darmowe Gry Online!

Gra Lodziarnia Papy

Opis gry:
Lodziarnia Papy rozpoczyna swoje podboje. Trzeba będzie przygotować liczne przysmaki dla zmęczonych turystów. Należy obsłużyć ich w miarę szybko, albowiem lody mają do siebie to, że się szybko rozpuszczają. Do gry posłuży myszka.

Grano: 696 razy.

Oceń grę:
Aktualna ocena: 2.800

Komentarze do gry

Brak komentarzy dla tej gry. Bądź pierwszy!
Nick:

Komentarz:

Podobne darmowe gry

Gry Strategiczne: Popstar bodyguard
Popstar bodyguard

Aby zdobyć chociaż kawałek swojego idola, fanki będą musiały pokonać Ciebie, i Twoje czerwone szpilki. Wybierz swoją gwiazdę, a następnie zdecyduj w jaki sposób będziesz ją bronić.

Gry Strategiczne: The Bank Robber
The Bank Robber

Zaplanuj skok na bank! Wpierw skompletuj załogę i zakup niezbędne przedmioty. Następnie znajdź sejf, otwórz go, zabierz wszystko i uciekaj najszybciej jak potrafisz.

Gry Strategiczne: Hugo headshooter
Hugo headshooter

Zniszcz wszystkie roboty, które próbują dostać się do Twojego okopu. Po każdym obronionym ataku, możesz udoskonalić swoją broń. Do gry posłużą strzałki, oraz klawisze W, S, A i D.

Gry Strategiczne: Attack the furries
Attack the furries

Wrogie jednostki zaatakowały Twoje terytorium. Możesz się przed nimi obronić, stawiając we właściwych miejscach wieżyczki obronne. Posłuży do tego myszka.

Gry Strategiczne: Czerwona burza
Czerwona burza

Dla złodziei nie ma tolerancji. Postaw tak wieże obronne, aby ochronić swoje bogactwa przed wrogami. W grze poruszaj się przy pomocy strzałek i myszy.

reklama